This message is only visible to admins.

Problem displaying Facebook posts.
Click to show error

Error: Server configuration issue

Impressions

BESA & GEZIM XHANI

Shpesh here dua te perjetoj ate ndjenjen e bukur dhe te papershkrueshme te atyre diteve,dhe ato qe ma percjellin me afer dhe me bukur ate moment jane fotot qe mbajme ne dore sot.Ndihem si ne enderr,e lumtur,e bekuar qe momenti me mbreslenes i jetes time nuk do te harrohet asnjehere pasi jane keto foto qe me kujtojne se ishim mbreti dhe mbreteresha e atyre diteve.Me kujtohen fjalet e Gentit : " Rrini sa me te lirshem,cdo gje do te dal perfekte ne foto." Dhe sot me shume se kurre i jam besnike dhe e falenderoj per keto vepra te mrekullueshme.

AURORA & DRITAN

Do ti jemi gjithmon mirnjohse Gentianit per fotot e mrekullueshme qe ka bere ne diten tone speciale. Fotografit e tija jan Art, dhe ai si askush tjeter ka ditur te pasqyroj ne fotot emocionin, vecantin dhe dashurin e asaj dite. Nese do ta ribeja edhe nje here dasmen time per dy gjera jam e sigurt qe nuk do ndryshoja shpirtin tim binjak dhe fotografin. Faliminderit Genti per punen tende te pakrahasueshme dhe per profesionalitetin tend! Te uroj suksese per profesionin tend dhe qe pasioni qe ke te mos mbaroj kurre.

DRIVALDA & FATJON

Sinqerisht që dua të të falenderoj përsëri për punën që keni bërë me fotot dhe albumin e dasmës time, ku dhe pse kanë kaluar disa vite ngelen të bukura, kjo fal punës dhe profesionalizmit tuaj deri në detaje. Ju uroj shumë suksese !

EDA & DYLI

Eshte kenaqesi te kesh ne duar foto te punuara nga duart e tua Genti! Gjithmone e me teper mrekullohem nga puna jote. Nuk ndodh te merzitesh kurre kurre nga fotot! Shpirti te mbushet me gezim, dhe kujtimet vijne te gjalla, te zbukuruara, te embla!! Kjo vetem ne sajin e punes krijuese te Gentian Ferhatit!!!

MIRA & DONAL WARDE

We LOVE LOVE LOVE our wedding photos and Genti is simply an amazing photographer!!!!! To all you brides-to-be that want to capture all the emotions on your important day, we highly recommend Genti for his creativity, impeccable timing and vision, and professionalism. My husband and I arrived in Albania 1 week before the wedding, so we had a very limited time but Genti was very patient and accommodating to us, we had our photo shoot the same day as the wedding. He went through his work, answered our questions and suggested times and places for our photo shoot in order to have the best photos. My husband does not speak Albanian and is not very comfortable in front of the camera, the fact that Genti spoke English with us throughout the wedding day and night put my husband at ease, which was also one less stress for me So Genti, THANK YOU a million times!!!!! 

Erik & Emma, Vini & Vefi

Dita kur behesh nuse eshte dita me e bukur e jetes me e bukur akoma behet kur fotot ja beson 1 fotografi profesionist si  Gentian Ferhati  sa here shfletoj albumin me fotot artistike me kujtoet ajo dite qe ti sikur i ke qendis ato fotografi te falenderojme shume qe na ke lene kujtime aq te bukura  te urojme suksese  

SIDORELA & JETMIR

Bashkepunimi me ty ka qene nje nga vendimet me te mira qe kemi marre per dasmen tone. Te besuam nje moment te vecante te jetes dhe na e shperbleve me foto perrallore. Nuk mund te ishim me te lumtur se kaq. Urojme qe te ta degjojme emrin sa me lart. Sidorela dhe Jetmiri

INA & XHULIO

Profesionalizmi , korrektesia, preciziteti dhe rezultati mahnites eshte ajo qe ju simbolizon. E lumtur qe duart tuaja te arta fiksuan momente te gezueshme per ne te dy! Pergezime per punen tuaj te mrekullueshme, jeni nje enderr e bere realitet !!! 

Nuriona & Fatmir Berdica

Sa here qe shof fotot e kuptoj sa me fat kemi qene qe te kemi zgjedhur qe te memorizosh diten tone.

LUENA & ANDRE VAUGON

Me ke mallengjyer, tani po perjetoj momente magjike … Genti uroj qe talenti yt te kaloj kufijnjte e shqiperise, je nje artist i vertete, dhe nese nje vajze deshiron te realizoje endrren e princeshes i keshilloj te kontaktoje nje krijues si ty. Nje mije here faleminderit.

ELI & BERALDI

E besuam endrren tone ne mrekulline qe vetem Ju mund te beni, na e bere realitet dhe ne Te Falenderojme Perzemersisht per gjithcka qe ben! Simply THE BEST.

Jonida & Amarildo

Genti profesionalizmi dhe talenti jot na ka lene nje kujtim shume te bukur te dites tone me te vecante! Faleminderit per te gjitha!

Alda & Matthieu

We trusted you our dream, you made it eternal with your great photo shoots. Thank you! 

error: Content is protected !!